Logo

سود مستمر در معامله گری

0 دیدگاه
آموزش فارکس

رسیدن به سود مستمر در معامله گری تریدینگ trading

سود مستمر در معامله گری

 ما در گروه آموزشی ترند ویزارد؛ تصمیم گرفتیم این مقاله را به همه شما که هنوز در تلاش برای رسیدن به ثبات در سودآوری هستید تقدیم کنیم. بسیاری از شما از ما میپرسید: بهترین مکان برای استاپ لاس برای این معامله کدام است؟ هدف سود ایده آل برای آن معامله چیست؟ و بسیاری از این سوالات و غیره … پس با ما همراه باشید.

تلاش برای رسیدن در سود آوری مداوم در تریدینگ، سود مستمر در معامله گری

در معامله گری یک چیز مهم وجود دارد که باید آن را درک کنید،لطفا ادامه مقاله را با دقت مطالعه کنید.

برای روشن شدن موضوع با یک مثال شروع کنیم: فرض کنید یک نفر از 2 سال پیش ترید فارکس را آغاز کرد. او به پادکستهای متعدد گوش داد، و هزاران ویدیوی رایگان تریدینگ را در یوتیوب تماشا کرده است، و حتی چند دوره آموزشی مختلف آموزش فارکس از افرادی خریده که به نظر میرسید در این کار تبحر دارند. او از اندیکاتور به اندیکاتور، استراتژی به استراتژی دیگر، از اسکالپینگ به معاملات نوسانی… اما در واقع هرگز به هیچ ثباتی در سود نرسید. حال، پس از 2 سال طولانی، این شخص در تعجب است که چرا به موفقیت نمی رسد؟ او باید چه کاری می کرد که نکرد؟
پاسخ بله است، چیزی بوده که او گم کرده است!

 

آموزش فارکس

 

به استراتژی معامالتی خود پایبند باشید! سود مستمر در معامله گری

چیزی که دوست ما از دست می دهد چیزی نیست جز پایبندی به یک چیز، تکرار آن بارها و بارها و نگه داشتن یک ژورنال معاملاتی با نتیجه هر معامله ای که انجام داده و به همان مجموعه قوانینی که تصمیم گرفته است پایبند باشد. ساده به نظر می رسد، درست است؟
این موضوع بسیار ساده تا حد زیادی بزرگترین دلیلی است که معامله گران به ثبات مطلوب در سود نمی رسند.

بیایید دو مثال داشته باشیم و آنها را با هم مقایسه کنیم
یک شخص را تصور کنید که از استراتژی به استراتژی دیگر می پرد و همیشه چیزی را در معاملات خود تغییر می دهد. او هرگز حتی 10 معامله متوالی را با یک سری قوانین مشابه انجام نمی دهد. او در تعجب است که چگونه می تواند پیشرفت کند و چیزی جز جستجوی راه های جدید و استراتژی های جدید نمی تواند به او کمک کند.
شخص دیگری به مجموعه قوانینی پایبند است که در واقع کار میکند. او نتیجه هر معامله ای را در دفتر روزانه خود می نویسد. قبل از اینکه به پاراگراف بعدی بروید، کمی به آن فکر کنید. کاری که معامله گر دوم می تواند برای بهبود آن انجام دهد و معامله گر اول نمی تواند انجام دهد چیست؟

 

آموزش فارکس

عدم ثبات در معامله گری باعث شکست می شود

معامله گر دوم می تواند تمام تاریخ معامالت خود را مرور کند و به راحتی از اشتباهات خود درس بگیرد.  و این همان چیزی است که ما آن را اصل اصلی تریدینگ می نامیم.

پیشنهادات:

در مورد ولوم تریدینگ و ترند تریدینگ بیشتر بدانید

کال مارجین به زبان ساده و بهترین سبک پرایس اکشن را مطالعه کنید

استراتژی بیش از حد بهینه شده

یک نکته مهم در این رابطه وجود دارد. مسئله این است که شما باید مراقب بهینه سازی بیش از حد باشید. استراتژی های بیش از حد بهینه سازی شده نتایج عالی را در گذشته به شما می دهند اما در آینده شکست می خورند. به همین دلیل، همیشه سعی کنید استراتژی داشته باشید که ساده و قوی باشد.
همچنین، هر زمان که استراتژی خود را تغییر می دهید، مطمئن شوید که آن را در دوره زمانی متفاوت یا ابزار معامالتی متفاوتی نسبت به زمانی که بهینه سازی را انجام داده اید، آزمایش کنید. این تست خارج از نمونه به شما می گوید که آیا تغییر کوچکی که انجام دادید ایده خوبی بود یا خیر.

برای مثال می توانید آن را به مدت یک ماه در یک حساب واقعی و میکرو معامله کنید و ببینید که چگونه پیش می رود. این یکی از ساده ترین راه های تست آن است. در واقع تریدرهای موفق با درک اصل اصلی، به فکر اصلاح کمی در استراتژی فعلی هستند تا سود ماهانه بهتری داشته باشند.

 

آموزش فارکس

 

عبرت از اشتباهات در تریدینگ، سود مستمر در معامله گری

برای سود مستمر در معامله گری درس یا عبرت گرفتن از اشتباهات خود یکی از با ارزش ترین درس هاست.

بهترین استفاده را از وقتتان بکنید و معامالت زیادی انجام دهید، و سپس تاریخچه معاملات خود را مرور کنید و ببینید آیا کاری وجود دارد که می توانستید به طور متفاوتی در سیستم خود انجام دهید تا از برخی معامالت بازنده جلوگیری کنید یا معاملات برنده بیشتری را بدست آورید.
تمام دانشی که نیاز دارید اینجا در این وب سایت است . اگر می خواهید یک آموزش جامع با شاخص های حرفه ای داشته باشید، قطعاً توصیه می کنم آن را دریافت کنید.
با تشکر ترندویزارد

ثبت دیدگاه جدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فیلدهای نمایش داده شده را انتخاب کنید. دیگران مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد سفارش ، بکشید و رها کنید.
 • عکس
 • شناسه محصول
 • امتیاز
 • قیمت
 • در انبار
 • موجودی
 • افزودن به سبد خرید
 • توضیحات
 • محتوا
 • عرض
 • اندازه
 • تنظیمات بیشتر
 • ویژگی ها
 • ویژگی های سفارشی
 • زمینه های دلخواه
برای پنهان کردن نوار مقایسه، بیرون را کلیک کنید
مقایسه