Logo

ترند تریدینگ (دوره مقدماتی)

برای رسیدن سود در نقاط مناسب باید استراتژی خاصی را به همراه داشت. برای همین استراتژی‌های قوی و استاندارد در بازارهای سنتی، نقاط اشتراک زیادی با بازار فارکس دارند. در این مقاله، آموزش ترند تریدینگ (Trend Trading) یا به عبارتی دیگر معاملات روند حرکتی و روش استفاده از آنها در بازار فارکس را بررسی کنیم.

معرفی ترند تریدینگ (Trend Trading)

معاملات ترند نوعی از معامله است که تلاش می کند سود را از طریق آنالیز حرکت دارایی در یک روند مناسب تعیین کند. روند نیز موقعی بدست می آید که قیمت در یک جهت کلی بالا یا پایین شروع به حرکت کند. ترند تریدینگ یک استراتژی موفق سرمایه‌گزاری است که سرمایه گزاران برای عزم و قصد ترید خود را بر پایه تحلیل و آنالیز لحظه مناسب برای ورود به یک دارایی خاص می‌گیرند.

پیشنهاد ویژه :

برای مشاهده  این ویدیو روی لینک زیر کلیک کنید :

معامله گری در بازارهای جهانی

شروع حرفه معامله گری ممکن است دلهره آور و ترسناک به نظر بیاید.برای شروع بسیار مهم است که یک برنامه آموزشی برای خود فراهم کنید که چارچوب روش و رویکرد پایه ای محکمی برای توسعه درک اصلی شما از معامله گری در اختیارتان قرار دهد.قبل از انتخاب یک دوره آموزشی معامله گری باید این موارد را در نظر بگیرید که آیا این دوره دائما برای منعکس کردن ماهیت پویای بازار تکامل میابد یا نه؟ آیا این دوره به شدت دنبال افزایش مهارت و استراتژی میباشد؟آیا این آموزشها منعکس کننده استراتژی ها، فرایندها و روال معامله گران با عملکرد بالا ، سودآور و با تجربه است یه نه؟در نهایت آیا مربیان دوره آموزشها را در زمینه اصول مارکت و سود آوری دانشجویان ارائه می‌دهند یا فقط مباحث قدیمی و منسوخ شده طی دوره در اختیار معامل گران قرار داده میشود؟ دوره های آموزشی ما بر اساس چارچوب و ارزش فوق آماده شده است و دائما بر اساس مشاوره با تریدرهای نخبه و حرفه ای ترند ویزارد اصلاح و به روز رسانی می‌شود.

دوره ترندتریدینگ توسط تریدرهای حرفه ای ما ارائه و به منظور افزایش سطح دانش دانشجویان ارائه می‌شود. ما محیطی فراهم میکنیم که در آن معامله گرهای جدید میتوانند از دانش و تجربه معامله گرهای ترند ویزارد استفاده کنند و با استفاده از آن استراتژی شخصی خود را بسازند.ما میدانیم که این انتقال دانش و اطلاعات صرفا از طریق مشاهده ویدیوهای آموزشی نمیتواند به خوبی انتقال پیدا کند و به همین منظور قسمتی از آموزشها در کلاسهای لایو همراه خواهد بود. شما بعد از این دوره با دوره ولوم تریدینگ آشنا خواهید شد.

دوره آموزش فارکس

شناخت معاملات ترند تریدینگ

استراتژی های روش ترند تریدینگ بدین صورت است که یک سهام در همان روندی حرکت می کند که در حالت فعلی روند رو به رشد دارد. برای استفاده معامله گران کوتاه مدت و بلند مدت معاملات روند مورد استفاده قرار می گیرد. تریدر ها برای مشخص کردن جهت روند و زمان تغییر جهت می توانند هم از قیمت و هم از دیگر ابزارهای در دسترس استفاده بهینه کنند.

تریدر های پرایس اکشن ، حرکت های قیمت را در نمودار می بینند. برای حرکت صعودی آنها در تلاشند روندی قیمت را از بیشتر سطوح اخیر مشاهده کنند و موقعی که قیمت پایین می آید حتما باید بالاتر از پایین ترین سطح نوسان باشد.

سرفصل‌های دوره ترند تریدینگ

شما با تهیه و خرید دوره ترند تریدینگ با موضوعات زیر آشنا خواهید شد. با ما تا آخر این مقاله همراه باشید.

جلسه اول به معرفی شرکت و توضیح در مورد انواع بازارهای مالی و مقایسه این بازارها و بزرگان بازار می پردازد.

جلسه دوم آموزش نصب متاتریدر و مسائل مربوط به این نرم افزار تجزیه و تحلیل روند برای همراهی با بزرگان مارکت. در این جلسه یاد می گیرید که چگونه بازار را به درستی تحلیل کنید و با حرکت بازار در مسیر بزرگان بازار همراه باشید.

شما یاد خواهید گرفت که چگونه با ترکیب تایم فریم های تحلیلی و ترید، حرکت درست در جهت روند مادر را شناسایی کنید.

شما یاد خواهید گرفت که چگونه بلافاصله پس از شناسایی مناطق مورد علاقه بزرگان بازار، وارد مارکت شوید.

نحوه استفاده از نکات مهم بازار و استراتژی قانون موومنت سقف و کف ضعیف و قوی و مزایده ناموفق

آشنایی با شکست موفق و شکست ناموفق یکی از مهم ترین نکات برای درک ادامه روند است.

با دانستن الگوهای کندل استیک می توانید اطلاعاتی در مورد گرایش معامله گران بازار به دست آورید.

ستاپ هایی که می‌توان در روش معاملاتی ترند تریدینگ استفاده کرد

آشنایی با اقتصاد کلان و مسائل اساسی بازار برای درک بهتر آینده بازار

آشنایی با سطوح کلیدی بازار و مناطق بازگشت قیمت بریک اوت موفق و ناموفق در سطوح تنش | جلسه لایو

چگونه به درستی شکستگی های موفق و ناموفق را تشخیص دهیم

نحوه استفاده از موضوعات پرایس اکشن و ترکیب آن با ترند

استاپ فیشینگ چیست؟ و چرا اتفاق می افتد و انواع دستورات معاملاتی

برای اطلاع از نحوه برگزاری دوره ها و کلاس های رفع اشکال آنلاین می توانید با شماره واتساپ و همچنین پشتیبانی آنلاین سایت تماس حاصل فرمایید.

مشاوره فارکس

تضمین دوره‌های پیشرفته آموزش‌های معامله‌گری با ترند ویزارد

این رویکرد منحصر به فرد ترندویزارد تضمین میکند که معامله گران کار آموز ما به طور کامل,همراه با پیشرفته ترین آموزشها  و استراتژی ها و تکنیکها همیشه در اوج عملکرد خود در حرفه معامله گری غوطه ور شوند.برای اینکه یک معامله گر عالی باشید باید توسط مربیانی آموزش ببینید که خود معامله گران سود آوری هستند.دوره ترند تریدینگ فرض میکند که دانش آموزان در مورد دانش این مارکت هیچ اطلاعاتی ندارند و برای دانش آموزان کاملا مبتدی طراحی شده است.این دوره آموزشی حاصل تجربه و دانش تریدرهای حرفه ای ترند ویزارد است که مبتنی بر اصول حرفه ای معامله گری تنظیم شده است که توسط بهترین معامله گران دنیا استفاده میشود.دوره آموزشی ما به شدت بر توسعه مجموعه مهارت‌های خاص و کلیدی تمرکز دارد که تنها هدفش تبدیل معامله گرهای مبتدی به معامله گرهای سود ده و شایسته است.

سوالات متداول

به هیچ وجه، تریدرهای ترند ویزارد مسئولیت پورتفولیو کاربران را به عهده نمی گیرند و در بازارهای کم ریسک معامله انجام می دهند.

با هر سرمایه‌ای می‌توانید وارد این بازار شوید، از ده دلار تا بی نهایت… اما مبالغ پایین، موانع متعددی بر سر راه شما ایجاد می‌کند.

۱_ نمی‍توانید مدیریت سرمایه و مدیریت معاملات مناسبی داشته باشید.

۲_ با در نظر گرفتن مفهوم مارجین نمی توانید سرمایه خود را مدیریت کنید.

در نتیجه ورود به بازار با سرمایه کم منطقی نیست. و چون این بازار درصدی از درآمد دارد در نتیجه سرمایه کم درآمد مطلوبی را برای شما به ارمغان نمی آورد. می‌توانید ابتدا استفاده از اکانت‌های دمو آموزشی را شروع کنید و پس از کسب تجربه با حداقل ۵۰۰ تا ۲۰۰۰، در یک حساب واقعی تمرین کنید تا تجربه کافی برای کسب سرمایه اصلی خود را به دست آورید.

عامل موفقیت در این بازار ساعات کاری شما نیست. بلکه تلاش، کیفیت تمرین، و نظم در معاملات است. نتیجه این عوامل است که برای شما در این بازار درآمد به ارمغان می آورد. نسبت تعداد معاملات موفق به معاملات بازنده شما در یک بازه زمانی تعیین کننده درآمد شماست و برای به حداکثر رساندن این نسبت باید تمرین کنید و تجربه کسب کنید. ما در دوره ترند تریدینگ به بهترین نحو تمام استراتژی ها را به شما یاد خواهیم داد.

اکثر بازنده‌های بازار کسانی هستند که با فکر موفقیت یک شبه، قمار یا ساده‌سازی درگیر معاملات مخاطره‌آمیز هستند، یا انتظار دارند که بدون آموزش کافی و رعایت اصول مدیریت سرمایه و انجام معاملات بیش از حد را تنها با یک کلیک به سود نجومی برسند.

محصولات مرتبط

مشاوره رایگان فارکس ترندویزارد

اگر نیاز به راهنمایی و یا سوال در زمینه دوره های آموزشی دارید و یا اینکه تجربه فعالیت در بازارهای مالی را ندارید می توانید با پر کردن فرم زیر با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید و بهترین راه و انتخاب را برای خودتان رقم بزنید ...

trade

وبلاگ ترندویزارد | اخبار و مطالب آموزشی

آخرین اخبار ها و مطالب آموزشی بازارهای مالی
فیلدهای نمایش داده شده را انتخاب کنید. دیگران مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد سفارش ، بکشید و رها کنید.
 • عکس
 • شناسه محصول
 • امتیاز
 • قیمت
 • در انبار
 • موجودی
 • افزودن به سبد خرید
 • توضیحات
 • محتوا
 • عرض
 • اندازه
 • تنظیمات بیشتر
 • ویژگی ها
 • ویژگی های سفارشی
 • زمینه های دلخواه
برای پنهان کردن نوار مقایسه، بیرون را کلیک کنید
مقایسه